Міністр внутрішніх справ Австралії Пітер Датон повідомив, що в нього виявили новий коронавірус SARS-CoV-2. 6 березня він перебував із офіційним візитом у Вашингтоні, де зустрічався з Іванкою Трамп, донькою і радницею президента США.

Про це Датон повідомив у своєму Twitter.

Він зазначив, що вранці 13 березня прокинувся з температурою й болем у горлі. Після цього він одразу ж здав тести на COVID-19 — хворобу, яку викликає новий коронавірус.

«Мені повідомили… вдень, що результат тесту виявився позитивним», — зазначив Датон. Він додав, що його вже ушпиталили і почувається добре.

Як зазначає BBC, на минулому тижні Пітер Датон перебував із офіційним візитом у Вашингтоні, де зустрічався з Іванкою Трамп, донькою і радницею президента США.

Станом на 13 березня МОЗ Австралії зафіксував 156 випадків зараження новим коронавірусом у країні. 26 людей одужали, троє померли.

За останніми даними, кількість інфікованих SARS-CoV-2 у світі зросла до 135 232. Від захворювань, які викликає коронавірус SARS-CoV-2, у світі померла 4 981 людина. Водночас одужали 69 642 інфікованих.

Поділитись: