Політична партія «Голос» пропонує призначити своїх депутатів для керівництва низкою комітетів у Верховній Раді 9-го скликання.

У партії наголосили, що ключовим у визначенні структури управління новим парламентом та у призначенні ефективних керівників парламентських комітетів має бути професіоналізм, а не будь-які політичні квоти.

«За цим принципом партія «Голос» може запропонувати компетентних очільників кількох важливих напрямків роботи нової Ради, де сьогодні вперше збирається підготовча депутатська група», — заявили у політсилі.

У партії зазначили, що депутати-фахівці «можуть кваліфіковано керувати комітетами, до предметів відання яких належать питання правосуддя, національної безпеки й оборони, економічної політики, антикорупції, медицини, освіти, цифровізації, прав людини і реінтеграції окупованих територій, а також регламентним комітетом».

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій скликав на 9 серпня перше засідання підготовчої депутатської групи з-поміж новообраних народних депутатів.

Поділитись: