Народні депутати партії «Голос» закликають керівника Офісу президента Андрія Єрмака призупинити виконання своїх повноважень на час розслідування щодо корупційної справи, де фігурує його брат.

Як вважають у політсилі, голова ОП має усунутися від роботи та піти на «політичну самоізоляцію» до завершення розслідування.

«Те, що ми побачили на записах, безперечно є підставою для розслідування. Зважаючи на те, якою є роль голови ОП в країні, продовження його роботи на посаді є величезним ризиком. Адже розслідування можна використати для тиску на рішення, від яких залежить доля держави», — вважає депутатка Інна Совсун.

У партії додали, що будь-який відповідальний європейський політик зробив би те саме.

Нагадаємо, 29 березня народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

У відповідь на це Андрій Єрмак повідомив, що подасть заяви до Служби безпеки та Державного бюро розслідувань.

У підсумку правоохоронці відкрили низку кримінальних проваджень, але лише одне з них стосується саме змісту оприлюднених відео — цю справу порушила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Решта лише пов'язані з самим фактом публікації компромату на главу ОП.

Сам глава ОП Єрмак заявив, що депутат Лерос є «інструментом, який використовують люди, що борються не тільки зі мною, вони борються з українською владою і командою президента». Водночас сам зміст оприлюднених відео Єрмак не прокоментував, попри запитання журналістів.

Брат глави ОП Денис Єрмак визнав, що на оприлюднених відео саме він.

Поділитись: