Голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв заявив, що звернувся до правоохоронців з проханням перевірити факти щодо вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, про які нещодавно заявив батько загиблої. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

«Вчора я звернувся до правоохоронних органів: генерального прокурора України, голови Служби безпеки України та міністра внутрішніх справ України з проханням перевірити викладені у зверненні батька (Катерини Гандзюк — ред.) факти», — зазначив Гордєєв.

Він також закликав вжити заходів, якщо факти із заяви батька Гандзюк не підтвердяться.

«У випадку, якщо заява Віктора Гандзюка (батька Катерини — ред.) не містить ніяких правдивих фактів, прошу в межах компетенції вжити заходів для встановлення осіб, причетних до «формування політизованої» думки Віктора Михайловича Гандзюка і її подальшого поширення» — зазначив голова Херсонської ОДА.

Він вимагає притягнути цих людей до відповідальності «за спонукання до вчинення батьком Катерини завідомо неправдивих свідчень, поєднаних з обвинуваченням у тяжкому чи особливо тяжкому злочині».

Раніше Гордєєв заявляв що батьківське горе використовують в політичних маніпуляціях.

У своєму виступі на засіданні Тимчасової слідчої комісії 29 січня батько Катерини Гандзюк згадав Гордєєва як людину, яка тісно співпрацює з організатором вбивства своєї доньки.

ЧИТАЙТЕ ПОВНИЙ ТЕКСТ ВИСТУПУ БАТЬКА ГАНДЗЮК: Батько Катерини Гандзюк виступив на засіданні комісії щодо її вбивства

Раніше Луценко заявив, що вже знає прізвище замовника вбивства Гандзюк.

4 грудня стало відомо, що у справі вбивства Гандзюк оголосили ще одну підозру. Сьомим підозрюваним є громадянин на прізвище Левін За версією слідства, саме Левін був ключовою фігурою в організації нападу на Гандзюк. За словами генпрокурора, Левін виїхав з України в день, коли поліція затримала перших підозрюваних у справі.

31 липня у Херсоні біля під'їзду чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. 4 листопада Катерина Гандзюк померла у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Поліція затримала п'ятьох підозрюваних у нападі на Гандзюк. Четверо з них зізналися у скоєнні злочину. Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

Катерина Гандзюк про нападників на неї: Не сумніваюсь, що усі затримані — причетні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Доповнюємо...

Поділитись: