Голова Одеського окружного адміністративного суду Олег Глуханчук міг допомагати бізнесмену Вадиму Альперіну, якого називають «хрещеним батьком контрабанди» та підозрюють у створені злочинної організації, вирішувати проблеми в судах, що стосувалися підконтрольних йому компаній.

Про це йдеться у розслідуванні «Слідство.Info».

Журналісти повідомляють, що з власних джерел отримали листування бізнесмена та фрагменти «чорної бухгалтерії», які зберігалися у його телефоні. З них слідує, що Альперін міг платити хабарі за переслідування конкурентів та помсту тим, хто намагався розслідувати його діяльність. Також вони повідомляють, що отримали його листування з Глуханчуком.

Суд, яким керує Глуханчук, за версією правоохоронців, регулярно фігурував у схемах з розмитненням товарів компаній, які контролював Вадим Альперін, вказують розслідувачі.

Реконструкція листування між суддею Глуханчуком і бізнесменом Альперіним щодо вирішення справи в суді
Фото:

«Слідство.Info»

Зазначають, що вони обговорювали можливість переслідування суддів, зокрема, відкриття щодо них кримінальних проваджень і перевірок у Вищій раді правосуддя та Вищій кваліфікаційній комісії суддів. Зазначимо, що ВРП — це єдиний орган, який може звільняти суддів із займаних посад.

Сам Глуханчук підтвердив журналістам, що знайомий з Вадимом Альперіним. Однак, за його словами, він не обговорював з ним корупційних питань та не отримував за це хабарів.

«Суддя має скандальну репутацію через нескромний спосіб життя. Зокрема, він не задекларував дорогий будинок в передмісті Одеси. Через це НАБУ почало розслідування, але підозру Глуханчуку не оголосили», — уточнили в «Слідство.Info».

Нагадаємо:

Поділитись: