Одеський бізнесмен Вадим Альперін, якого називають «хрещеним батьком контрабанди» та підозрюють у створені злочинної організації, зазвичай був добре обізнаний про заплановані у нього обшуки та хід справ у період, коли детективи вели слідство.

Про це йдеться у розслідуванні «Слідство.Info».

Журналісти повідомляють, що з власних джерел отримали листування бізнесмена та фрагменти «чорної бухгалтерії», які зберігалися у його телефоні. З цих матеріалів випливає, що Альперін міг платити хабарі за переслідування конкурентів та помсту тим, хто намагався розслідувати його діяльність.

Як повідомляють, мільярдер отримував на пошту листи, де йому невідомий відправник сповіщав про заплановані детективами дії. Тоді ж у Telegram Вадим Альперін отримав від абонента «Сергей.прокур.область» повідомлення про те, що в Одесу виїхала слідча група, яка вела справу проти бізнесмена. За винагороду співрозмовник Альперіна обіцяв дізнатися обставини справи.

Розслідувачі встановили, що телефон належить керівникові одного з відділів прокуратури Київської області Сергію Красножону. Зазначають, що той заперечив знайомство з одеським бізнесменом, але допустив, що писати могли з його телефону.

Копія листа, який Вадим Альперін отримав на власну пошту
Фото:

«Слідство.Info»

Також журналісти повідомляють, що в одному з листів, який називався «Пандеон, підрахунок витрат», йшлося, що на операцію проти однієї з сумських компаній, яка, ймовірно, була конкурентною до підконтрольної Альперіну, витратили понад шість мільйонів гривень.

«Згідно з цим звітом, значну частину грошей витратили на заохочення суду та правоохоронців. На суди пішло 25,8 тисячі доларів, на поліцію — 30 тисяч доларів та 50 тисяч гривень», — уточнили в розслідуванні.

Нагадаємо:

Поділитись: