Голова Укрпошти Ігор Смілянський підтримав ідею прем'єр-міністра України Олексія Гончарука про продаж частини акцій Укрпошти міжнародним інвесторам.

Про це Смілянський написав у Facebook.

«Прем'єр-міністр Олексій Гончарук розповів, що частина акцій Укрпошти може бути розміщена на міжнародних майданчиках, і він на 100% правий. Більше того, я буду пишатись, якщо ми станемо 1-ю великою державною компанією, яка це зробить», — повідомив Смілянський.

Він зазначив, що ще кілька років тому поставало питання про те, чи буде існувати Укрпошта надалі, а вже нині йде обговорення перспектив продажу частини її акцій.

«Тобто з’явилось щось цінне, що можна продати», — додав Смілянський.

21 жовтня Олексій Гончарук допустив продаж частини акцій Укрпошти на міжнародних біржах через процедуру IPO. За словами Гончарука, держава може продати 20-30% акцій компанії.

Раніше уряд доручив Укрпошті та низці інших великих державних компаній знайти у себе «зайві та непотрібні» активи для продажу.

На початку жовтня 2019 року у Міністерстві інфраструктури також повідомляли про можливість часткової приватизації Укрпошти та Укрзалізниці.

2 жовтня Верховна Рада ухвалила закон про скасування переліку заборонених для приватизації підприємств. За це рішення проголосувало 250 депутатів.

Поділитись: