Життя

Головреда «РИА Новости Украина» Вишинського залишили під вартою до 27 січня

Громадське
Життя/Головреда «РИА Новости Украина» Вишинського залишили під вартою до 27 січня
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Херсонської області залишив під вартою головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського до 27 січня. Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Суд відхилив апеляцію захисників Вишинського на рішення Херсонського міськсуду про продовження тримання під вартою. Суд продовжив термін тримання під вартою до 27 січня.

Нагадаємо, Кирила Вишинського затримали у Києві 15 травня після обшуків в офісі «РИА Новости Украина», а 17 травня Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Його підозрюють у державній зраді. За даними СБУ, Вишинський працював на країну-агресора у межах гібридної інформаційної війни проти України.

Згодом Вишинському повідомили нову підозру — в незаконному поводженні зі зброєю.

Москва вимагає звільнити Вишинського.

1 червня 2018 року головред «РИА Новости» заявив про відмову від українського громадянства. Путін зі свого боку назвав «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

Зазначимо, що Вишинський є у списку 36 осіб, яких Україна готова передати Росії в обмін на 23 заручників Кремля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Російський паспорт і медаль «За повернення Криму»: що відомо про затриманого головреда «РИА Новости».

25 вересня 2018 року стало відомо, що Служба безпеки України продовжує розслідувати справу головного редактора «РИА Новости Украина», якого підозрюють у державній зраді, та готує нові підозри у справі.

Пов`язані новини