Окружний адміністративний суд Києва, який у 2019 році визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку, відкрив провадження у справі щодо відсторонення голови правління цього банку Петера Крупханзла.

Про це повідомляє Finbalance, посилаючись на дані судового реєстру.

Справу відкрили за позовом первинної профспілки працівників ПриватБанку. Окрім Петера Крумханзла, позивачі хочуть звільнити ще двох високопосадовців ПриватБанку.

Підставою для звільнення профспілка називає те, що під час призначення на посаду керівників ПриватБанку було порушено норму закону про те, що такі керівники повинні мати «бездоганну репутацію».

Зазначимо, що наразі справи про націоналізацію ПриватБанку перенесли. Все через те, що судові процеси, у яких Коломойський оскаржує націоналізацію банку, прив’язали до рішення Верховного суду у справі про визнання пов’язаними з банком особами родини Суркісів. 31 січня Верховний суд переніс цю справу на невизначений термін. Згодом стало відомо, що справу Суркісів Верховний суд планує розглянути 16 березня 2020 року.

9 грудня Шостий апеляційний адміністративний суд переніс розгляд апеляції про законність націоналізації ПриватБанку на 2020 рік. Рішення мають ухвалити після рішення іншого суду за позовом родини Суркісів, які вимагають визнати недійсною операцію з обміну їхніх вкладів на акції ПриватБанку, який відбувся в межах націоналізації.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile