Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що переговори з очільницею Міжнародного валютного фонду Кристаліною Георгієвою були «дуже крутими».

Про це Гончарук повідомив під час виступу перед інвесторами в межах Всесвітнього інвестиційного форуму у Давосі 23 січня.

«Вчора для України був дуже хороший день. Ми дуже добре, дуже круто зустрілися з нашими друзями з МВФ», — повідомив Гончарук.

Голова українського уряду не став уточнювати деталей переговорів з головою МВФ. Водночас пізніше, у кулуарах економічного форуму Гончарук додав, що очікує на початок нової програми МВФ з Україною «найближчими місяцями».

22-23 січня 2020 року українські урядовці перебували на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Під час форуму президент Володимир Зеленський та очільники Кабміну провели переговори з очільницею МВФ Кристаліною Георгієвою. Також 22 січня Мінінфраструктури підписало меморандум про співпрацю з Deutsche Bahn. В уряді повідомили, що передадуть Укрзалізницю в управління наміць кому залізничному оператору на 10 років.

7 грудня Україна та Міжнародний валютний фонд домовилися про початок нової програми співпраці, підписавши Staff Level Agreement — попередню згоду, яка означає намір МВФ укласти кредитну програму з Україною. Загальна сума фінансування має скласти близько 5,5 мільярда доларів терміном на 3 роки.

Поділитись: