У разі перенесення меморіалу Героїв Небесної Сотні для проведення слідчого експерименту у справах Майдану, Генпрокуратура планує завершити роботи щонайменше за місяць. Про це в ефірі Громадського повідомив начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

На питання ведучого, чи вдасться ГПУ все таки провести слідчий експеримент і скільки часу для цього знадобиться, Горбатюк сказав:

«Після тимчасового переносу меморіалу будуть організовані слідчі дії… Там щонайменше 15 випадків, які треба уточнити. І знову ж таки на дві складові треба розбити, тому що перша це — встановлення точного місця події за участі геодезистів. Інша — за цим місцем проведення додаткового дослідження. Тому на мою думку, не менше місяця, хоча звичайно, плануємо раніше... Але якщо взагалі не буде ніяких перешкод, це буде зроблено в максимально стислі терміни».

Горбатюк також зазначив, що родини Героїв Небесної Сотні погодилися не те, аби перенести тимчасовий меморіал з центру Києва для проведення експертиз у справах Майдану.

Горбатюк стверджує, що влада Києва ігнорує прохання про перенос меморіалу і це затягує слідство у справах Майдану.

У КМДА відповіли, що не могли перенести меморіал, бо він не перебуває на балансі міста.

Нагадаємо, 17 липня Генеральна прокуратура почала слідчий експеримент в центрі Києва в межах розслідування «справ Майдану». Експеримент планували завершити протягом місяця.

Як повідомлялося, меморіал Героїв Небесної Сотні планують відкрити в Києві 20 лютого 2019 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile