Суд в Італії визнав українського нацгвардійця Віталія Марківа винним у вбивстві фотографа Андреа Роккеллі і засудив до 24 років ув’язнення. На чому базувалися аргументи звинувачення та чому судді дали Марківу більше, ніж просив прокурор? Що думають про цей вирок журналісти, які були тоді на місці подій? Та чи міг вплинути на процес медійний і політичний клімат в Італії?

Ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме про це в ефірі програми «Громадське.Світ» о 20:15 з журналісткою Громадського Ольгою Токарюк, яка нещодавно повернулася з Італії.

Також у програмі:

  • Російські гроші для італійського віцепрем’єра. Що пов’язує Маттео Сальвіні, Кремль і найманців на Донбасі?
  • Мовний закон — у Радбезі ООН. Чому Росія вже вдруге ініціює обговорення цієї теми і чим закінчилося засідання?
  • 50 років з часу висадки на Місяць. Як людство освоює космос через півстоліття після цієї історичної події.

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile