На тлі підвищення епідеміологічної захворюваності у столиці громадський транспорт Київпастрансу почали щодня обробляти із застосуванням дезінфекційних засобів.

Про це повідомили у транспортній компанії.

Там уточнили, що вологе прибирання мийними засобами салону рухомого складу проводять щодня перед виїздом на маршрут, а ззовні — раз на тиждень або залежно від рівня забруднення.

Однак у період підвищення епідеміологічної захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання для обробки поручнів салонів, дверей, підвіконня, ручок пасажирських сидінь та підлоги почали додатково застосовувати ще й дезінфекційні засоби.

«Лікарі також додатково термометром перевіряють водіїв і контролерів перед виїздом на маршрут та після заїзду в депо», — уточнили в Київпастранс.

Також в Україні з’явився санітарний вертоліт МІ-8, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих. Він заступив на цілодобове чергування у Державній службі з надзвичайних ситуацій України. 

За останніми даними, у світі кількість інфікованих коронавірусом зросла до 83 389. Більшість випадків інфікування, 78 824 зафіксували на материковому Китаї. Водночас суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (2022) та Італії (655).

Також відомо про 705 випадків зараження серед людей на круїзному лайнері Diamond Princess, що стояв на 14-денному карантині в порту Японії. На ньому перебувають 25 українців, які є членами екіпажу.

З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2854 людей. Водночас 36 571 пацієнту вдалося одужати.

В Україні наразі немає жодного випадку зараження китайським коронавірусом. Відомо про 5 випадків зараження українців у світі: четверо інфікувалися на лайнері Diamond Princess та одна українка в Італії.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: