Дочірня компанія Газпрому Nord Stream 2 починає будівництво фінської ділянки газопроводу «Північний потік-2», що пролягатиме дном Балтійського моря.

Дочірня компанія Газпрому Nord Stream 2 починає будівництво фінської ділянки газопроводу «Північний потік-2», що пролягатиме дном Балтійського моря.

Про це повідомляє «РБК-Україна», посилаючись на коментар очільника російської компанії російським журналістам.

Як зазначається, для цілей будівництва буде використано судно Solitaire, яке спеціалізується на прокладанні труб. Воно уже прибуло до морського порту столиці Фінляндії.

Після закінчення робіт у фінській економічній зоні, трубопровід почнуть прокладати у економічній зоні Росії.

31 січня 2018-го Німеччина дозволила прокласти «Північний потік-2» на своїй території, а 27 березня дозволила будівництво

3 травня у Німеччині почали будувати наземну частину «Північного потоку-2», незважаючи на відсутність усіх дозволів від країн, через які пролягатиме газопровід. 25 липня у там розпочались роботи з прокладання труб «Північного потоку-2» дном Балтійського моря.

Також Фінляндія та Швеція дозволили будівництво газопроводу «Північний потік-2» у своїх економічних зонах.

Єдиною країною, яка ще не надала дозвіл на будівництво «Північного потоку-2» є Данія.

Напередодні канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що Європа не може відмовитись від енергетичного співробітництва з Росією.

Напередодні повідомлялось, що у Конгресі США зареєстрували законопроект щодо запровадження санкцій за будівництво російського газогону «Північний потік-2».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому «Північний потік-2» небезпечний — інтерв’ю з експертом Михайлом Гончаром

Поділитись: