Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження проти БФ «Пацієнти України».

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження проти БФ «Пацієнти України».

Про це йдеться на сайті організації.

«У відповідному листі від прокуратури зазначається, що справу закрито 14 листопада 2017-го року у зв’язку з «відсутністю складу кримінального правопорушення», — пише організація.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо фонду «за закупівлю за завищеними цінами фармацевтичних препаратів» та «привласнення коштів міжнародної організації «Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією» в особливо великих розмірах». 

У фонді наголошують, що ніколи не закуповували ліки та не займалися подібною діяльністю, а сам Глобальний фонд, що регулярно залучає зовнішніх аудиторів для перевірки цільового використання коштів, ніколи не виявляв порушень.

Раніше повідомлялося, що податкова служба не виявила жодних порушень законодавства у роботі БФ «Пацієнти України» та підтвердила цільове використання грантових коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Моя мета – щоб якісні зміни були незворотніми», — заступниця міністра охорони здоров’я Стефанишина 

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва 23 листопада відмовив благодійному фонду «Пацієнти України» у розгляді апеляційної скарги на попереднє рішення Печерського суду щодо проведення податкової перевірки.

Нагадаємо, 20 жовтня в організацію «Пацієнти України» прийшли з обшуками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Благодійні спонсори»: чому СБУ підозрює гуманітарні фонди у фінансуванні тероризму

Поділитись: