УКРАЇНА

Герман готовий розкрити мережу схованок зі зброєю — адвокат

18 червня, 2018 15:33
УКРАЇНА/Герман готовий розкрити мережу схованок зі зброєю — адвокат
Зберегти
Вигляд
Борис Герман, якого Служба безпеки України та Головна військова прокуратура підозрює в організації теракту щодо журналіста Аркадія Бабченка, готовий показати слідству мережу схованок зі зброєю, начебто куплених за російські гроші для організації терактів в Україні.

Борис Герман, якого Служба безпеки України та Головна військова прокуратура підозрює в організації теракту щодо журналіста Аркадія Бабченка, готовий показати слідству мережу схованок зі зброєю, начебто куплених за російські гроші для організації терактів в Україні.

Про це в Апеляційному суді Києва заявив його адвокат Євген Солодко.

«Там зберігаються автомати, гранатомети, кулемети Калашнікова зі снайперськими прицілами», — зазначив адвокат.

За словами Солодка, Герман зробив заяву щодо готовності свідчити щодо схованок ще 7 червня, однак ніякі слідчі дії з того часу щодо нього не проводились.

«Мені відомо, щонайменше про три схованки. Зброю до них привозив з фронту зокрема і Цимбалюк», — додав Герман у розмові з журналістами.

Нагадаємо 31 травня волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій Цимбалюк назвав себе виконавцем в організації замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка.

В СБУ заявили, що для вбивства Бабченка спецслужби РФ завербували українця та заплатили $40 тисяч. Завербований українець, який називається правоохоронцями «організатором убивства», найняв для виконання завдання знайомого — учасника бойових дій на Донбасі (виконавця). Останній отримав 30 тисяч доларів, а організатор залишив собі 10 тисяч доларів за «посередництво». Однак виконавець убивства співпрацював з СБУ.

Порошенко знав про підготовку спецоперації щодо журналіста Бабченка.

Генеральний прокурор Юрій Луценко 1 червня повідомив, що інсценування «вбивства» Бабченка допомогло слідству отримати список із 47 потенційних жертв, на яких планувався замах. Серед них, за даними ГПУ, була велика кількість журналістів.

5 червня видання «Страна.ua» з посиланням на власне джерело опублікувало список з 47 журналістів, громадських активістів та культурних діячів, на яких нібито готувався замах у межах «справи Бабченка». Додамо, що головреда видання Ігора Гужву підозрюють у хабарництві, він виїхав з України.

5 червня СБУ відкрила кримінальне провадження через розголошення «списку 47». В СБУ зазначили, що «відповідні дані будь-кому, у тому числі автору публікації вищезгаданого інтернет-ресурсу на розголошення зазначених відомостей органом досудового розслідування та процесуальним керівником не надавалися». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка: реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Пов`язані новини