Інсценування «вбивства» російського журналіста Аркадія Бабченка допомогло слідству отримати список із 47 потенційних жертв, який планували вбити в Україні.

Інсценування «вбивства» російського журналіста Аркадія Бабченка допомогло слідству отримати список із 47 потенційних жертв, який планували вбити в Україні.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«В результаті цієї оперативної комбінації слідство отримало список з 47 осіб, які могли бути наступними жертвами терористів. Переважно, це - відомі українські та екс- російські журналісти», — повідомив глава ГПУ. 

За словами генпрокурора наразі усі ці особи повідомлені про небезпеку і організовується їхній захист.

Глава ГПУ додав, що слідство також отримало важливі докази зв‘язків Бориса Германа, якого СБУ називає замовником «вбивства» Бабченка, російськими спецслужбами.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Луценко заявляв, що замовник, який дійсно планував вбивство Бабченка, планував вбивства ще 30 людей в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким може бути вказаний російський «замовник» «вбивства» Бабченка — дослідження The Bell

31 травня суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатор та «виконавець» у справі Бабченка: хто вони?

На засіданні суду з обрання йому запобіжного заходу Борис Герман заявив, що він є агентом Служби безпеки і співпрацює з контррозвідкою.

Крім того Борис Герман заявив, що знав, що найманий ним виконавець Олексій Цимбалюк співпрацює зі Службою безпеки. За словами Германа, у фонді президента Росії Володимир Путіна є людина, яка відповідає за теракти в Україні.

Суд взяв під варту підозрюваного в організації підготовки теракту, який виступив організатором «убивства» російського журналіста Аркадія Бабченка на 2 місяці.

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху.

Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався.  Організатор замаху затриманий.

МЗС Росії назвало «антиросійською провокацією» спецоперацію з попередження вбивства Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка:  реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Також 31 травня волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій  Цимбалюк назвав себе виконавцем в організації замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка.

Поділитись: