Жителі Херсона вийшли на мітинг перед міською радою через самовільне підняття перевізниками вартості проїзду в маршрутках. Про це повідомила кореспондентка Громадського.

Активісти вимагали від керівництва міста відставки начальника Управління транспорту Марини Віркун. Під тиском громади вона написала заяву про звільнення.

Також учасники мітингу вимагали звільнення директора КП «Херсонелектротранс» Павла Макейчика, деякі мітингувальники вимагали й відставки міськголови Херсона Володимира Миколаєнка.

Крім того, херсонці також вимагали розірвати договори з приватними перевізниками, які не виконують умови договорів та передати маршрути комунальним підприємствам.

Міськголова Херсона зазначив, що влада планує розірвати угоди з трьома перевізниками, та запросив людей у приміщення міської ради для переговорів.

З п'ятниці, 16 листопада, перевізники відмовляються виконувати рішення суду про скасування тарифу на перевезення в 6 гривень. Більшість автобусів не вийшли на маршрут. Ті водії, які вийшли на роботу, вимагають у пасажирів по 8 гривень за проїзд, а у разі відмови висаджують з автобуса.

 Раніше у Полтаві знизили ціни на проїзд у громадському транспорті.

Нагадаємо, 12 липня 2018 міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про зростання вартості проїзду в Києві. Відтак з 14 липня 2018 року у Києві встановлені тарифи у сумі 8 грн на перевезення в міському пасажирському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці.

12 липня у Київраді відбулась акція проти підвищення цін на громадський транспорт у столиці: під час акції сталася сутичка.

Проти Київради подали до суду через нові ціни на проїзд. Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі про подорожчання проїзду в громадському транспорті столиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 8 гривень за проїзд: три питання про подорожчання столичного транспорту

Поділитись: