УКРАЇНА

Головред «РИА Новости» Вишинський попросив про зустріч з російським консулом

21 червня, 2018 17:41
УКРАЇНА/Головред «РИА Новости» Вишинський попросив про зустріч з російським консулом
Зберегти
Вигляд
Арештований в Україні за підозрою у держзраді головред «РИА Новости Украина» Кирило Вишинський попросив дозволити його відвідування російським консулом.

Арештований в Україні за підозрою у держзраді головред «РИА Новости Украина» Кирило Вишинський попросив дозволити йому зустріч з російським консулом.

Про це повідомив адвокат Вишинського Андрій Доманський, передає «Інтерфакс-Україна».

Таку заяву слідчому Вишинський написав ще 1 червня. Тоді ж він також написав заяву про відмову від українського громадянства.

Також Вишинський планує передати слідчому звернення з проханням організувати зустріч з російським омбудсменом Тетяною Москальковою.

Кирила Вишинського затримали у Києві вранці 15 травня після  обшуків в офісі «РИА Новости», а згодом доправили у Херсон на засідання суду. Його підозрюють у державній зраді.

17 травня 2018 року головреда «РИА Новости» Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Москва вимагає звільнити Вишинського.

1 червня головред «РИА Новости» заявив про відмову від українського громадянства. Путін зі свого боку назвав  «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Російський паспорт і медаль «За повернення Криму»: що відомо про затриманого головреда «РИА Новости».

Меркель пообіцяла обговорити з Порошенком арешт головреда «РИА Новости» Вишинського.

Омбудсмен РФ Москалькова планує 23 червня відвідати головреда «РИА Новости» Вишинського.

Пов`язані новини