З 17 березня hromadske кожного дня виходить у прямий ефір та розповідає, як Київ та різні регіони України живуть в умовах ізоляції через коронавірус. У такому форматі редакція працюватиме до кінця карантину, аби показати нашим глядачам, що насправді відбувається в Україні та не сіяти паніки.

Ранкові ефіри hromadske стартують о 8:00 зі стрімів журналістів з різних локацій країни. Також до ефіру долучаються наші регіональні кореспонденти. Ми прагнемо висвітлити якомога більше подій — тож, стрімити для hromadske, надсилати відео і показати ситуацію у своєму місті може кожен глядач за попередньою домовленістю з редакцією. Крім того, у ранковому ефірі ми будемо випускати корисні матеріали про психологію, кулінарію, спорт в домашніх умовах тощо. Їх hromadske також робитиме разом із глядачами, які є спеціалістами в різних галузях.

Якщо вам є чим поділитися — звертайтеся із пропозиціями на редакційну пошту [email protected] з темою листа «Марафон». Ми будемо раді співпрацювати разом із небайдужими громадянами.

Щовечора о 18:00 ведучі у студії підбивають підсумки дня та розповідають останні новини щодо пандемії та карантину в Україні та світі. Прямі ефіри одночасно виходять на всіх платформах hromadske: Facebook, YouTube, сайт.

Аби не поширювати вірус та не наражати на ризик співробітників, hromadske ухвалило рішення піти на карантин — з 16 березня редакція працює дистанційно. Для журналістів, що виїжджають на зйомки, закуплений спецодяг, маски та антисептики. 

«Громадське телебачення» — це неприбуткова незалежна організація, яка почала працювати як соціальна ініціатива журналістів та перейшла до формату повноцінної мультимедійної платформи. Метою діяльності організації є неупереджене інформування суспільства через усі доступні медійні канали.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: