Засновник і керівник Tesla Ілон Маск написав у Twitter, що ціна акцій компанії «занадто велика». Через це вони впали на 9%, або на майже 13 мільярдів доларів. Утім нинішня вартість усе одно на 50% більша, ніж на початку квітня.

Як повідомляє Sky News, твіт про Tesla Маск написав після повідомлення, в якому заявив, що продає «майже все, що має у власності» і «не володітиме жодним будинком».

Приблизно одночасно Маск написав ще декілька дивних твітів. Спершу «Тепер поверніть людям їхню СВОБОДУ [sic]», можливо, маючи на увазі зняття карантину в США, введеного через пандемію коронавірусу.

Далі в кількох повідомленнях він процитував кілька рядків гімну США «The Star-Sprangled Banner» і фразу, яка чи то випадково, чи то зумисне є парафразом рядка з поеми валійського письменника Ділана Томаса.

Після цього Маск написав, що його дівчина — співачка Grimes — на нього зла.

Раніше, нагадаємо, керівник Tesla написав у Twitter, що діти мають «фактичний імунітет» від коронавірусу. І хоча наукового підтвердження цьому немає (а отже, інформація, що міститься в ньому, є фейком), соцмережа заявила, що не буде видаляти цей пост.

Це вже вдруге твіти Маска призводять до зміни ціни акцій його компанії Tesla. У серпні 2019 року він написав про можливість викупу акцій по $420 за штуку. Тоді Комісія з цінних паперів і бірж США звинуватила Маска у шахрайстві, а деякі інвестори Tesla подали на нього до суду, адже акції компанії стрімко подорожчали, а саме подорожчання було викликане не ринковими чинниками, а штучно.

У жовтні 2019 року Комісія з цінних паперів і бірж і Tesla досягли мирової угоди: Маск протягом трьох років не зможе обіймати посаду голови ради директорів компанії та має заплатити 20 мільйонів доларів штрафу, однак і надалі буде виконавчим директором компанії.

Поділитись: