Американський бізнесмен і засновник компаній SpaceX та Tesla заявив, що готовий безкоштовно розіслати в лікарні апарати штучної вентиляції легенів, аби врятувати людей, хворих на COVID-19.

Про це він написав у своєму Twitter.

Він зазначив, що у його компанії є апарати ШВЛ, схвалені американським Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (Food and Drug Administration, FDA). Їх готові розіслати в лікарні по всьому світу, де працює доставка Tesla.

«Єдина вимога, щоб обладнання надійшло до пацієнтів негайно, а не зберігалося на складі. Будь ласка, дайте знати мені чи Tesla», — написав Маск.

Водночас колишня міністерка охорони здоров’я України Уляна Супрун попросила у коментарях під повідомленням Маска надіслали апарати Україні.

«Україна дуже потребує апаратів. У нас у відділеннях інтенсивної терапії їх всього 3500, водночас у нас 37 мільйонів населення. Будь ласка, допоможіть нам!», — написала Супрун.

Раніше Twitter заявив, що не видалятиме пост засновника й керівника Tesla Ілона Маска про те, що в дітей є «фактичний імунітет» до коронавірусу SARS-CoV-2 — попри те, що це суперечить науково підтвердженим даним.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: