Низка великих іноземних інвесторів розпочали реалізацію 104 проектів альтернативної енергетики в Україні. Загальний обсяг інвестицій у галузь має скласти близько 4 мільярдів євро.

Про це повідомив голова Фонду енергоефективності України Сергій Савчук в інтерв'ю виданню «Ліга.net».

«Понад 4 млрд євро, які вже готові для інвестування. Тому я не буду говорити про 1-2 проекти. Їх багато», — повідомив Савчук.

Зокрема, за його словами, проекти альтернативної енергетики в Україні планують реалізовувати фінські, данські та німецькі компанії. Дані проекти перебувають на різних ступенях готовності, а їхнє введення в експлуатацію має відбутися найближчим часом.

Раніше зазначалось, що у 2018 році в Україні встановили втричі більше нових електростанцій, що генерують електрику з відновлювальних джерел.

Нагадаємо, що у Європейському банку реконструкції та розвитку повідомили, що припинили фінансування будівництва сонячних електростанцій в Україні через непрозору систему державної підтримки. Водночас 14 грудня там повідомили, що профінансують будівництво трьох сонячних електростанцій на Миколаївщині на 18 мільйонів євро.

6 вересня Україна підписала з норвезькою компанією NBT договір про будівництво вітроелектростанції у Херсонській області, неподалік від адміністративної межі з Кримом.

Поділитись: