Організатор замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман під час засідання суду, де йому обирають запобіжний захід, заявив, що у фонді президента Росії Володимир Путіна є людина, яка відповідає за теракти в Україні.

Організатор замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман під час засідання суду, де йому обирають запобіжний захід, заявив, що у фонді президента Росії Володимир Путіна є людина, яка відповідає за теракти в Україні.

Про це з засідання суду повідомляє кореспондент Громадського.

«В’ячеслав Пивоварник у приватному фонді Путіна відповідає за Україну і теракти. Я його знав, коли ще жив в Україні. Контакт у Кремлі — Пивоварник», — сказав Герман.

Сам Герман вважає себе агентом Служби безпеки України.

Він також заявив, що організатор замаху на Бабченка, що знав про те, що «вбивця» співпрацює з СБУ

Прокуратура просить для Германа 2 місяці утримання під вартою. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатор та «виконавець» у справі Бабченка: хто вони?

Раніше волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій Цимбалюк назвався «вбивцею» Бабченка. Він проходить у справі як свідок. 

Нагадаємо, смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався. Організатор замаху затриманий. МЗС Росії назвало «антиросійською провокацією» спецоперацію з попередження вбивства Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка: реакція світу на спецоперацію з Бабченком

В СБУ заявили, що для вбивства Бабченка спецслужби РФ завербували українця та заплатили $40 тисяч. Завербований українець, який називається правоохоронцями «організатором убивства», найняв для виконання завдання знайомого — учасника бойових дій на Донбасі (виконавця).

Останній нібито отримав 30 тисяч доларів, а організатор залишив собі 10 тисяч доларів за «посередництво». Однак виконавець убивства співпрацював з СБУ.

СБУ оприлюднила відео затримання організатора замаху на Бабченка.

Порошенко знав про підготовку спецоперації щодо журналіста Бабченка.

Генеральний прокурор Юрій Луценко різко засудив тих, хто нібито критикував владу після «вбивства» Бабченка. Глава ГПУ закликав спростувати «весь той бруд і всю брехню, яка була вилита за неповну добу на правоохоронну систему Україну».

Він також повідомив, що найнятий для вбивства Бабченка учасник бойових дій буде свідком у справі.

Президент Петро Порошенко доручив надати журналісту Бабченку охорону. Після брифінгу правоохоронців Порошенко також зустрівся з Бабченком.

«Репортери без кордонів» обурилися інсценуванням вбивства журналіста Бабченка.

Інститут масової інформації вивчатиме докази СБУ у справі замаху на журналіста Бабченка.

Поділитись: