Інтерактивна виставка-подорож Ukraine WOW на Центральному залізничному вокзалі не прийматиме відвідувачів через рішення Кабінету міністрів про введення всеукраїнського карантину.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

«Втім для тих, хто запланував візит на проєкт Укрзалізниці, завтра о 15:00 на сторінці Ukraine WOW у фейсбуці, онлайн-екскурсію проведе керівниця проєкту Ярослава Гресь», — уточнили в компанії.

Ukraine WOW знайомить глядачів з Україною так, ніби вони подорожують нею в потязі. Це 3900 кв.м. інтерактивних інсталяцій та унікальних експонатів: від оригіналів Малевича й Архипенка до стіни з бурштину і побудованого у виставковому просторі тунелю кохання.

11 березня Кабінет міністрів увів обмеження по всій Україні через загрозу поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Навчальні заклади відправлять на карантин, а в країні обмежать масові зібрання понад 200 людей.

З 12 березня у Києві обмежують освітній процес в закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких та спортивних школах. Також у місті обмежать проведення масових заходів (понад 60 людей): концертів, конференцій, кіносеансів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Попередньо обмеження діятимуть до кінця березня.

В Україні поки зафіксували один випадок інфікування коронавірусом.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: