УКРАЇНА

Як працюватиме Мінфін після звільнення Данилюка та коли запрацює Антикорупційний суд

12 червня, 2018 01:04
УКРАЇНА/Як працюватиме Мінфін після звільнення Данилюка та коли запрацює Антикорупційний суд
Зберегти
Вигляд
Виконувати обов’язки керівника Мінфіну після звільнення Олександра Данилюка буде його перша заступниця Оксана Маркарова. У програмі «Реформа» о 21:00 говоримо про те, як вплине зміна керівництва міністерства фінансів на переговори з міжнародними партнерами? Та як впоратися із грошовими забаганками депутатів у передвиборчий рік?

Виконувати обов’язки керівника Мінфіну після звільнення Олександра Данилюка буде його перша заступниця Оксана Маркарова. У програмі «Реформа» о 21:00 говоримо про те, як вплине зміна керівництва міністерства фінансів на переговори з міжнародними партнерами? Та як впоратися із грошовими забаганками депутатів у передвиборчий рік? В гостях — керівник Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді Віктор Мазярчук. 

Також в ефірі:

Народні депутати ухвалили законопроект про Антикорупційний суд. Після підпису президента і прийняття закону про створення суду, розпочнеться процес формування нової структури. З юристкою Transparency International Катериною Риженко дискутуємо наскільки якісним є ухвалений законопроект про Антикорсуд? Коли може запрацювати нова структура та що вона змінить в українській системі судочинства?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не хочу, щоб Україна стала Венесуелою» — інтерв'ю з екс-міністром фінансів Данилюком

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини