Новопризначений виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Бойко
Фото:

ДП Енергоринок

На позачерговому засіданні 20 листопада Кабінет міністрів звільнив з посади тимчасової виконувачки обов’язків міністра енергетики Ольгу Буславець. На цю посаду призначили її заступника Юрія Бойка.

Про це повідомив очільник комітету Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Оновлено: У Міненерго уточнили, що Буславець надалі працюватиме на посаді першої заступниці міністра енергетики. Там також наголосили, що за законодавством, яке Рада ухвалила 17 листопада, тимчасове виконання обов’язків міністра можливе лише протягом 30 днів, а призначити очільника міністерства має парламент. 

Хто такий Юрій Бойко?

Бойко Юрій Миколайович (не плутати з народним депутатом від ОПЗЖ Юрієм Бойком) закінчив у 1995 році Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматичне управління електроенергетичними системами». Також закінчив Міжнародний інститут менеджменту (2002 р.), має ступінь магістра з бізнес-адміністрування, та Львівський національний університет імені Івана Франка (2013 р.) за спеціальністю «Правознавство».

Трудову діяльність розпочав енергетиком на Рівненському радіотехнічному заводі. З 2003 року працював за фахом на керівних посадах в енергетичній галузі.

У 2009-2011 рр. працював технічним директором, а потім віцепрезидентом приватного підприємства «Управляюча компанія «Метрополія».

З листопада 2012 року до жовтня 2014 року працював у Чернігові — т.в.о. голови правління, а згодом головою правління ПАТ «Чернігівобленерго».

З жовтня 2014 року до травня 2020 року працював заступником директора з економіки та фінансів ДП Енергоринок. Потім став заступником міністра енергетики України. 

Що передувало

16 квітня Кабінет Міністрів України призначив першого заступника міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольгу Буславець для виконання обов'язків глави Міністерства енергетики.

27 травня Кабінет міністрів погодив розподіл Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища на два відомства. Міністерство екології виділили в окреме відомство, а Міністерство енергетики продовжить функціонувати на колишній основі.

Поділитись: