Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив, що підписання нової торговельної угоди зі США може відбутися до 31 серпня.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив, що підписання нової торговельної угоди зі США може відбутися до 31 серпня.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Існує вірогідність того, що вдасться укласти вигідну для Канади угоду до цієї п’ятниці», — повідомив Трюдо під час перебування в Онтаріо.

Як зазначається, мова йде про перепідписання угоди НАФТА, — північноамериканської угоди про створення зони вільної торгівлі між Мексикою, США та Канадою. Президент США неодноразово виступав з критикою цієї угоди, заявляючи, що вона «невигідна» для США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Торговельні війни Трампа: вплив на Україну та світ

27 серпня Дональд Трамп повідомив, що США та Мексика уклали нову торговельну угоду.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

Проте 26 липня Трамп повідомив, що відкладе рішення про запровадження мита у розмірі 25% на імпорт європейських автомобілів до країни на час проведення торговельних переговорів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile