Політика / Урядовий квартал Рада

Картка Тимошенко голосувала в Раді за перехід релігійних парафій: депутатки на засіданні не було — рух ЧЕСНО

ЧЕСНО
Політика/Урядовий квартал Рада/Картка Тимошенко голосувала в Раді за перехід релігійних парафій: депутатки на засіданні не було — рух ЧЕСНО
Зберегти
Вигляд
У Верховній Раді голосувала картка голови фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, хоча самої депутатки під час засідання не було. Однопартійці заявляли не бачили Тимошенко в сесійній залі, але запевняли, що «вона десь є», повідомляє громадський рух ЧЕСНО.

Тимошенко начебто зареєструвалася на ранковому пленарному засіданні парламенту 17 січня. Як видно на фото, на робочому місці Тимошенко у слоті є картка для голосування. Однак упродовж дня картка лідерки «Батьківщини» або була у слоті й не голосувала, або була відсутня у слоті, за винятком одного випадку. Картка Тимошенко проголосувала без власниці під час голосування за законопроект про перехід релігійних громад — картка чотири рази проголосувала «за», зауважили в ЧЕСНО.

на робочому місці Тимошенко у слоті є картка для голосування   

скріншот

Як відомо, депутат може голосувати своєю карткою з будь-якого місця в залі, проте під час цього голосування «за» голосувала картка саме місце Юлії Тимошенко.

На відео з зали засідань парламенту видно, що на місці Юлії Тимошенко в цей час голосувала її колега за фракцією Олександра Кужель. Однак, за даними сайту ВРУ, картка самої Кужель була відсутня протягом цих чотирьох голосувань.

На місці Юлії Тимошенко в цей час голосувала її колега за фракцією Олександра Кужель.   

скріншот

Члени фракції «Батьківщина» в коментарі руху ЧЕСНО не змогли пояснити ситуацію з тим, що картка Тимошенко голосувала за її відсутності.

«Вона, по-моєму, учора була, я не знаю. Я вчора особисто її не бачив, але колеги кажуть, що вона була. Вона десь тут присутня... у кабінеті фракції», — зазначив член фракції Вадим Івченко, робоче місце якого розташоване неподалік місця Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

Нагадаємо, після видалення фейкових підписників на YouTube, найбільше втратила сторінка Тимошенко.

За даними Інституту масової інформації, найактивнішими замовниками «джинси» в інтернет-ЗМІ є Тимошенко та Бойко.

У листопаді 2018 року повідомлялося, що партія Тимошенко витратила близько 100 млн грн за півроку на рекламу «Нового курсу».

Пов`язані новини
Життя
11 лютого 2019
Депутати не підтримають закон про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство» – автор проекту
Депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, який є автором проекту закону про запровадження кримінальної відповідальності за неособисте голосування депутатів (№8461), вважає, що це скликання парламенту не підтримає цей проект. Цей закон депутати зареєстрували ще влітку 2018-го, але він так і не був проголосований парламент. У коментарі Громадському Ємець заявив, що парламент нинішнього скликання, на його думку, не підтримає цей закон: «На даний момент, з цим парламентом, який вже, мабуть, забув про свої обіцянки, що голосувати усі будуть особисто, і вже багато тих людей, які свого часу, в минулому скликанні, як і я, ходили у футболках «Голосуй особисто» і вимагали від «Партії регіонів» особистого голосування, ставши депутатами повторно, чомусь забули про цю свою обіцянку. Я зареєстрував законопроект, але наразі достатньої кількості голосів у парламенті, обраному за цією виборчою системою, очевидно немає», – наголосив депутат.Нагадаємо, рух ЧЕСНО повідомив, що карткою народного депутата із фракції «Блоку Петра Порошенка», президента Федерації футболу України Андрія Павелка декілька разів проголосували під час пленарного засідання Верховної Ради 7 лютого. Сам депутат в цей час перебував на 43-му Конгресі Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у Римі.Законопроект №8461 про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство», зареєстрували 8 червня 2018 року, а 11 червня документ надійшов на розгляд профільного комітету. Щоправда, за словами депутата, комітет так і не включив його до порядку денного./Марко Погуляєвський
Перевірено
Зберегти