ENRU

Касперський погодився надати свідчення у Конгресі США

Співзасновник і виконавчий директор російської антивірусної компанії «Лабораторія Касперського» Євген Касперський, погодився дати свідчення на слуханнях у Конгресі США.

Про це йдеться в листі Касперського, передає Reuters.

Темою обговорення в комітеті з технологій стане безпека використання програмного забезпечення, розробленого російською компанією.

«Я ціную і приймаю запрошення для надання свідчень перед комітетом палати представників США з науки, космосу і технологій, і, якщо я зможу отримати прискорену візу, я з нетерпінням чекаю публічного обговорення тверджень про мою компанію та її продукти», — написав Касперський.

Процедура надання свідчень повинна пройти 27 вересня. Окрім Касперського, у ній візьмуть участь незалежні американські експерти з кібербезпеки.

Намір свідчити перед американськими законодавцями Касперський уже декларував на початку липня, коли вперше пролунали звинувачення у співпраці його компанії з російською владою.

Конгрес США припускає, що створена в Росії компанія «Лабораторія Касперського» може контролюватися Кремлем.

15 вересня засновника «Лабораторії Касперського» запросили надати свідчення у Конгресі США. 

Напередодні Міністерство внутрішньої безпеки Сполучених Штатів оголосило про запровадження заборони на використання продукції російської «Лабораторії Касперського» в державних органах США.

12 вересня повідомлялося, що «Лабораторія Касперського» закриває в США підрозділ, що співпрацював з урядом. 

Найбільша американська мережа магазинів споживчої електроніки Best Buy оголосила про зняття з продажів «Антивірусу Касперського».

Адміністрація президента США виключила російську «Лабораторію Касперського» з двох списків схвалених постачальників послуг та програмного забезпечення для урядових установ.

Видання Bloomberg повідомляло, що «Лабораторія Касперського» проводила атаки на хакерів разом із ФСБ.

28 червня співробітників «Лабораторії Касперського» допитали агенти ФБР у них удома.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram