У Ярославлі взяли під домашній арешт заступника начальника колонії, в якій катували в’язня.

У Ярославлі взяли під домашній арешт заступника начальника колонії, в якій катували в’язня.

Про це повідомляє «Интерфакс».

Чиновника колонії Івана Калашникова відправили під арешт, враховуючи стан його здоров’я.

25 липня Заволжський районний суд Ярославля в Росії взяв під варту чотирьох звинувачених у справі катування в'язня у колонії.

20 липня видання «Новая газета» оприлюднило відео, на якому працівники виправної колонії № 1 Федеральної служби виконання покарань у Ярославській області протягом десяти хвилин піддають тортурам в’язня.

Відео «Новая газета» отримала від юристів фонду «Общественный вердикт». Його зняли на портативний відеореєстратор, який зобов’язані носити всі працівники служби виконання покарань.

Після публікації відео прес-служба управління Федеральної служби з виконання покарань у Ярославській області заявила, що  управління проведе службову перевірку в колонії.

В Ярославській області в Росії затримали співробітника виправної колонії Максима Яблокова, який, за інформацією правозахисників, брав участь у катуванні одного з в’язнів.

Керівництво ярославської виправної колонії № 1 у Росії, в якій катували ув'язненого, відсторонило від виконання обов'язків 17 співробітників установи.

Пізніше шістьох співробітників ярославської колонії №1 затримали у справі про тортури ув'язненого Євгена Макарова.

Адвокатка, яка передала «Новой газете» запис побиття в'язня у колонії, виїхала з Росії через погрози.

23 липня родичі одного з учасників катувань в’язня в Ярославській колонії РФ подали скаргу проти видання «Новая газета» та правозахисників з фонду «Общественный вердикт», які оприлюднили відео катувань та ім’я присутнього на них чоловіка.

23 липня у Ярославській колонії заявили, що в'язень Єген Макаров, якого катували працівники тюрми, намагався їх спровокувати.

24 липня стало відомо, що слідчий перевіряв заяви про побиття в'язня у колонії в Ярославлі, але відмовився порушувати справу.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile