Керівник гумористичної студії «Мамахохотала» Роман Грищук, який переміг на 220-му окрузі в Києві, визнав, що не пройшов би у Раду, якби балотувався не від партії «Слуга народу». Водночас проблеми у цьому він не бачить.

Про це Грищук заявив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«А чому зараз кажуть — прикрилися брендом? Я не розумію. Ми йшли від партії. Всі могли йти від партії і всі могли подати документи до них», — сказав він.

Також Грищук додав, що на своєму окрузі він набрав більше голосів, ніж «Слуга народу» по партійних списках.

Зазначимо, що представники «Слуги народу» виграють на майже 130 мажоритарних округах по всій Україні, велика кількість з них ніколи раніше не займалася політикою. Представники президентської партії багато де перемогли досвідчених політиків, які не один рік «працювали» на своїх округах.

21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%. Це найнижча явка в історії українських виборів до Ради.

За результатами обробки майже 90% бюлетенів, «Слуга народу» лідирує, на другому місці «Опозиційна платформа — За життя», а «Батьківщина» обігнала партію Порошенка. Також проходить в нову Раду «Голос» Святослава Вакарчука.

Ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: