У другому кварталі 2019 року в Україні запустили у 6 разів більше електростанцій, що виробляють енергію з відновлювальних джерел, ніж за аналогічний період 2019 року.

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, передає «Інтерфакс-Україна».

Загалом протягом квітня-червня в Україні ввели в експлуатацію «зелених» електростанцій загальною потужністю 656 мегаватів. Найбільше запустили сонячних електростанцій — на 568,3 мегавати. Вітроелектростанцій введи на 71 мегават. Крім цього протягом другого кварталу ввели 16 мегаваті біогазових електростанцій.

Загальна потужність електростанцій, що працюють на відновлювальних джерелах в Україні наразі складає 3,63 гігавата, з яких 2,6 — сонячні електростанції.

Зазначимо, що протягом першого кварталу 2019 року Україна ввела в експлуатацію 862 мегавати альтернативних електростанцій — це на 16% більше, ніж за весь 2018 рік.

Раніше зазначалось, що у 2018 році в Україні встановили втричі більше нових електростанцій, що генерують електрику з відновлювальних джерел, ніж роком раніше.

Водночас протягом 2019 року в альтернативну енергетику України планують залучити 4 мільярди євро інвестицій.

Поділитись: