Для відновлення гарячого водопостачання споживачам в Києві потрібно близько трьох днів.

Про це заявив виконуючий обов'язки директора комунального підприємства «Київтеплоенерго» Вячеслав Бінд.

«На ТЕЦ-6 запускають у роботу енергоблок №2, а на ТЕЦ-5 – енергоблок №3. Теплові магістралі прогріватимуться зі швидкістю один градус на годину. Тобто нам потрібно буде близько трьох днів, щоб вийти на планову температуру і відновити гаряче водопостачання усім споживачам», — сказав він. 

Напередодні в КМДА заявили, що вода буде за 3-4 дні.

12 жовтня Нафтогаз почав постачати газ Київтеплоенерго. Як зазначив Нафтогаз, тепер Київ має всі можливості на відновлення постачання гарячої води.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що гаряча вода у столиці має з’явитись до 7 жовтня.

2 жовтня стало відомо, що київське комунальне підприємство, яке має здійснювати постачання гарячої води мешканцям столиці, закупило у свого попередника, компанії Ріната Ахметова «Київенерго» майна на 269 мільйонів гривень.11 вересня Київрада ухвалила остаточне рішення про успадкування боргів «Київенерго» за газ перед Нафтогазом.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

Водночас, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

Поділитись: