Київська міськрада ухвалила рішення, відповідно до якого комунальне підприємство Київтеплоенерго остаточно бере на баланс заборгованість компанії «Київенерго» за газ.

Київська міськрада ухвалила рішення, відповідно до якого комунальне підприємство Київтеплоенерго остаточно бере на баланс заборгованість компанії «Київенерго» за газ.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Нагадаємо, що раніше саме через відмову успадковувати заборгованість компанії «Київенерго», що належить Рінату Ахметову, Нафтогаз раніше відмовлявся укладати новий договір щодо постачання гарячої води киянам.

За рішення про успадкування заборгованості проголосувало 76 депутатів. В той же час, у рішенні зазначається, що передача заборгованості на баланс міста має відбутися разом із джерелами для компенсації боргу, передає «Інтерфакс-Україна».

«Цей крок дасть можливість повернути гарячу воду киянам, а комунальним службам — виконувати свою роботу, щоб не допустити зриву опалювального сезону», — прокоментував ухвалення рішення міський голова Києва Віталій Кличко.

Напередодні на засіданні уряду, 29 серпня, Володимир Гройсман доручив Мінфіну почати оформлення субвенції у розмірі 729 мільйонів гривень, яка дозволить Києву укласти з Нафтогазом договір про постачання газу.

Нагадаємо, що КМДА погодилась успадкувати заборгованість «Київенерго» перед Нафтогазом та повідомила про те, що підпише з компанією мирову угоду.

На період переговорів про укладання нового контракту на постачання газу, міська влада Києва закупила газ для гарячого водопостачання за майже вдвічі вищими ніж у Нафтогазу цінами.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

19 липня стало відомо, що теплопостачальна компанія «Київенерго», яка належить Рінату Ахметову, збирається оскаржити рішення суду, у якому відмовили передати її боргові зобов’язання перед Нафтогазом комунальній компанії Київтеплоенерго.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Нафтогаз, у свою чергу, заявив, що постачатиме газ Київтеплоенерго після вирішення питання із заборгованістю.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile