Життя / Соціальний захист

У Києві відновлюють роботу котельні: гаряча вода буде за 3-4 дні — КМДА

Київська міська державна адміністрація
Життя/Соціальний захист/У Києві відновлюють роботу котельні: гаряча вода буде за 3-4 дні — КМДА
Зберегти
Вигляд
У Києві вже відновила роботу теплоелектроцентраль №6 та відновлюють роботу котельні, функціонування яких необхідне для постачання гарячої води.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, гаряча вода у квартирах киян з'явиться за «три-чотири дні».

«Сьогодні ми відновлюємо роботу ТЕЦ-6 та котельні. Упродовж трьох-чотирьох діб послуга гарячого водопостачання відновиться в тих будинках, де вона була відсутня з причин відсутності газу», — сказав він.

12 жовтня Нафтогаз почав постачати газ Київтеплоенерго. Як зазначив Нафтогаз, тепер Київ має всі можливості на відновлення постачання гарячої води.

11 жовтня Господарський суд Києва затвердив мирову угоду між Нафтогазом та київським комунальним підприємством Київтеплоенерго.

За інформацією журналістів «Наші гроші», за результатами розірвання договору з компанією Ріната Ахметова «Київенерго», міська влада столиці має компенсувати близько 900 мільйонів гривень інвестиційних вкладень у тепломережу.

Нагадаємо, що на засіданні уряду, 29 серпня, Володимир Гройсман доручив Мінфіну почати оформлення субвенції у розмірі 729 мільйонів гривень, яка дозволить Києву укласти з Нафтогазом договір про постачання газу. 8 жовтня повідомили, що Мінфін завершив переказ коштів Києву.

У міській владі Києва раніше повідомляли, що гаряче водопостачання в столиці відновиться після 10 жовтня.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що гаряча вода у столиці має з’явитись до 7 жовтня.

2 жовтня стало відомо, що київське комунальне підприємство, яке має здійснювати постачання гарячої води мешканцям столиці, закупило у свого попередника, компанії Ріната Ахметова «Київенерго» майна на 269 мільйонів гривень.

11 вересня Київрада ухвалила остаточне рішення про успадкування боргів «Київенерго» за газ перед Нафтогазом.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

Водночас, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

Пов`язані новини