Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає акції «проти капітуляції» передчасними, й упевнений, що в них є серйозний елемент політики.

Про це Клімкін заявив в ефірі програми «Нині вже» на hromadske.

«От мені ці розмови стосовно «зради», вони позбавлені сенсу. Ну не буде ніякої зради, оскільки суспільство ніколи цього не допустить. І президент Зеленський на це не піде, це абсолютно зрозуміло», — сказав він.

Екс-міністр упевнений, що президент РФ Володимир Путін робитиме кроки, аби «розхитувати» суспільство.

«Я вважаю, що краще це було зробити (акції — ред.) вже після того як є результати (переговорів Путіна та Зеленського — ред.), а головне — як починається реальний процес. Я вважаю, що тут (у протестах «проти капітуляції» — ред.) політики більше», — наголосив Клімкін.

Він додав, що сам спілкувався з протестувальниками, й, на його думку, їхні емоції справжні, «але те, що тут є певний і серйозний елемент політики — 100%».

«Якщо ми спочатку почнемо якісь акції, зрада, не зрада, хоча не знаємо — таким чином, ми не допомагаємо, не заважаємо, але граємо на Путіна: «от бардак», Путін каже, ще раз розгойдуємо ситуацію», — сказав колишній глава МЗС.

Також він додав, що в разі ухвалення недопустимих компромісів на вулиці вийде велика кількість людей, але поки «зради» немає, «не потрібно накручувати політику». Клімкін наголосив, що «розкручувати емоції — небезпечно».

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі відбувається зустріч лідерів «нормандської четвірки» — Володимира Зеленського, Володимира Путіна, Ангели Меркель та Еммануеля Макрона — щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Усе про переговори на «нормандському саміті» читайте в нашому онлайні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile