Міністр закордонних справ України Павло Клімкін хоче зустрітись з російським колегою Сергієм Лавровим та обговорити питання звільнення полонених на Донбасі та політичних в’язнів.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін планує зустрітись з російським колегою Сергієм Лавровим та обговорити питання звільнення полонених на Донбасі та політичних в’язнів.

Про це він розповів під час візиту на Раду міністрів ОБСЄ у Відні, відповідаючи на запитання журналістки Громадського.

«Я хочу коротко сьогодні з ним зустрітись. І поставити ці дві теми — політв’язні, і ті, хто утримується на окупованому Донбасі. Тут є багато важливих питань, оскільки ми маємо звільнити всіх і якнайшвидше», — сказав Клімкін.

На питання про те, чи відбудеться обмін полоненими до кінця грудня, Клімкін відповів:

«А для чого я зустрічаюся? Щоб врешті-решт отримати його підтримку у цій справі. Це стосується і часових рамок, і того, що маємо витягти якнайбільше наших хлопців».

Нагадаємо, на засіданні Мінську підтвердили готовність до обміну полоненими на Донбасі до новорічних свят.

Раніше повідомлялось, що після розмови з Путіним ватажок «ДНР» Захарченко заявив про готовність обміну полоненими, а ватажок «ЛНР» – перевірити стан здоров'я українських заручників.

Радник голови СБУ Юрій Тандіт, який бере участь у процесі звільнення заручників, повідомив, що Україна готова передати бойовикам 306 затриманих або засуджених людей в обмін на 74 заручники бойовиків на окупованому Донбасі.

Поділитись: