Північна Корея заявила, що Сполучені Штати нібито «навмисно провокують» КНДР перед самітом лідерів цих двох держав.

Північна Корея заявила, що Сполучені Штати нібито «навмисно провокують» КНДР перед самітом лідерів цих двох держав.

Про це повідомляє DW.

Північна Корея закликала Вашингтон не тлумачити помилково останні «мирні жести» з боку лідера КНДР Кім Чен Ина, наприклад, як обіцянка припинити ядерні випробування.

«США вводять в оману громадську думку, стверджуючи, що заява КНДР щодо намірів денуклеаризації Корейського півострова... є результатом так званих санкцій та тиску», — йдеться у заяві північнокорейського Міністерства закордонних справ.

У травні Трамп має зустрітися з лідером КНДР Кім Чен Ином. Їх зустрічі вже передував візит глави ЦРУ Майка Помпео до Північної Кореї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дім миру» на кордонах двох Корей є найкращим місцем зустрічі — Трамп про Кім Чен Ина

Раніше президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив, що Дональд Трамп заслуговує на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на припинення ядерної програми КНДР.

Президент США Дональд Трамп обговорив з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном можливі дату та місце проведення зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином.

27 квітня глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій  зоні.

Лідер КНДР та президент Південної Кореї домовились, що до кінця року підпишуть договір, що формально покладе край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хороші речі відбуваються» — Трамп привітав зустріч лідерів КНДР та Південної Кореї

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile