Північна Корея завершила демонтаж ядерного полігону Пхунгері.

Північна Корея завершила демонтаж ядерного полігону Пхунгері. 

Про це повідомляє BBC.

Північна Корея підірвала тунелі на своєму єдиному ядерному полігоні. Крім тунелів знищили наземні пункти спостереження, охоронні споруди і низка технічних об'єктів. Знищення відбувалося серією вибухів упродовж кількох годин.

До спостереження за закриттям полігону допустили журналістів з США, Великої Британії, Росії, Китаю і Південної Кореї, однак не допустили експертів.

За інформацією південнокорейського агентства Yonhap, полігон в Пхунгері вважався одним з найважливіших об'єктів у програмі створення ядерної зброї КНДР. Там проводилися усі шість північнокорейських ядерних випробувань, включаючи останню і найпотужнішу детонацію у вересні 2017 року.

Полігон складався з чотирьох підземних тунелів, в яких встановлені кілька перегородок і блокувальні двері для мінімізації ризиків.

Раніше стало відомо, що КНДР планує закрити ядерний полігон «Пунгері»в проміжку між 23 і 25 травня. На точну дату закриття впливають погодні умови.

Раніше Кім Чен Ин заявив про припинення КНДР ядерних випробувань.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп привітав результати історичної зустрічі лідера КНДР Кім Чен Ина та президента Південної Кореї Мун Чже Іна.

27 квітня лідер КНДР Кім Чен Ин та президент Південної Кореї Мун Чже Ін до кінця року підписали договір, що формально поклав край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

Глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій зоні.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Таємниця ядерної кнопки: її не існує.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile