УКРАЇНА

Князєв про намети під Радою: Ми чекаємо на рішення від Кличка

10 листопада, 2017 22:40
УКРАЇНА/Князєв про намети під Радою: Ми чекаємо на рішення від Кличка
Зберегти
Вигляд
Глава Національної поліції Сергій Князєв стверджує, що за блокування вулиці Грушевського в центрі Києва та встановлення там наметів відповідає Київська міська держадміністрація, а не поліція

Глава Національної поліції Сергій Князєв стверджує, що за блокування вулиці Грушевського в центрі Києва та встановлення там наметів відповідає Київська міська держадміністрація, а не поліція.

Про це Сергій Князєв сказав в інтерв’ю Громадському.

«Давайте звернемось до міської адміністрації і скажемо: шановний міський голова міста Києва, закритий рух по вулиці, що ми робитимемо? Ми щодня до нього звертаємося. Ми забезпечуємо безпеку. До сьогоднішнього дня нам це вдалося», — сказав Князєв.

На питання журналістів, чи проплачена ця акція, голова Нацполіції відповів: «Там перемішані чиїсь погляди з комерцією».

У жовтні під Верховною Радою з’явилося наметове містечко протестувальниківСутички з поліцією траплялися лише в перші дні, а наразі ситуація в таборі спокійна, а його мешканці облаштувалися.

17 жовтня під стінами Верховної Ради розпочалася масова акція. Протестувальники висували три основних вимоги: нові правила виборів у Раду, які включають у себе пропорційну систему з відкритими списками, скасування депутатської недоторканностістворення антикорупційного суду.

18 жовтня під парламентом продовжилася акція протесту. Близько 17:20 сталися сутички біля наметового містечка під Радою і поліція застосувала газ. Затримали близько 11 осіб, але згодом їх відпустили.

22 жовтня біля Верховної Ради внаслідок сутичок постраждав поліцейський

26 жовтня суд узяв під варту нападника на поліцейського під час сутичок під Радою. 

ДИВІТЬСЯ: Козацька республіка, нові вимоги та бограч — як живе наметове містечко під Радою.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини