Суд штату Нью-Йорк дозволив публікацію книги племінниці президента США Мері Трамп, яку видавець називає «викривальною» щодо Дональда Трампа. Своїм рішенням суд скасував постанову суду нижчої інстанції, який публікацію книги тимчасово заборонив.

Про це повідомляє The New York Times.

Своїм рішенням суд відхилив аргументи позивача Роберта Трампа (брата президента США й дядька Мері Трамп), який стверджував, що книга Мері Трамп не може вийти, адже та в 2001 році підписала угоду про нерозголошення інформації щодо спадщини її дядька й батька Дональда Трампа — Фреда.

На думку суду, на видавця книги — Simon & Schuster — ця угода не розповсюджується, а отже, він може продовжувати підготовку до виходу книги. Водночас племінниця президента США все ще має узгодити деталі своїх мемуарів, які стосуються угоди про нерозголошення. Суд у цій справі призначений на 10 липня.

Нагадаємо, суд у місті Покіпсі (штат Нью-Йорк) тимчасово заборонив видавати книжку про американського президента Дональда Трампа, яку написала його племінниця Мері Трамп.

Книжка під назвою «Забагато й ніколи не достатньо. Як моя сім’я створила найнебезпечнішого чоловіка на світі» має вийти 28 липня.

Як раніше повідомляв BBC, у книзі може йтися про те, як Мері Трамп передавала американським ЗМІ конфіденційні дані про Трампа, на основі яких ті робили розслідування, а також про життя його сім’ї, зокрема стосунки з батьком Фредом Трампом.

Нагадаємо, 23 червня у продаж надійшли мемуари ексрадника Трампа з національної безпеки Джона Болтона (також, до речі, видані Simon & Schuster). Цю книгу також хотіли не допустити до друку: Міністерство юстиції США через суд хотіло добитися зняття тиражу, але суд став на бік Болтона.

Поділитись: