Нафтогаз призначив керівником інтегрованого газового бізнесу компанії Андрія Фаворова, який раніше був комерційним директором енергохолдингу «ДТЕК» Ріната Ахметова.

Фаворов буде опікуватися питаннями видобутку газу, оптової та роздрібної торгівлі газом.

«Нафтогаз має бути не лише найбільшим платником податків в Україні, але і клієнтоорієнтованою компанією, яка пропонує якісні продукти та послуги споживачам. Ми вирішили посилити свою команду фахівцем, який має досвід успішної роботи в приватному бізнесі», — зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв

Зазначимо, що у 2010-2014 роках Андрій Фаворов працював комерційним директором компанії «ДТЕК» Ріната Ахметова, після чого заснував власну компанію «Енергетичні ресурси України». Компанія спеціалізується на видобутку та торгівлі природним газом та є конкурентом «ДТЕК» на енергетичному ринку.

Раніше Нафтогаз призначив свого комерційного директора Юрія Вітренка на посаду виконавчого директора.

28 листопада стало відомо, що Нафтогаз не допустив представників Рахункової палати до проведення аудиту компанії.

Нагадаємо, що Нафтогаз — газовий монополіст на ринку України, який відповідає за видобуток, імпорт та постачання газу. В рамках європейських вимог, компанію мають трансформувати та розділити на дві компанії, одна з яких буде відповідальною за всю газотранспортну систему України.

Нагадаємо, Нафтогаз оголосив про виплату 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, складає 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 мільярда доларів) та складе 46,3 мільйона доларів. При цьому преміювати вирішили 41 особу, яка «прямо чи опосередковано внесла значний вклад у досягнення результату».

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман направив листа наглядовій раді Нафтогазу через мільйонні премії.«Я стурбований таким рішенням, тому направив офіційного листа до наглядової ради Нафтогазу, щоб вони переглянули це рішення», — повідомляв Гройсман.

Перевіркою премій зайнялася Рахункова палата.

Пізніше уряд заборонив виплачувати премії держслужбовцям.

Поділитись: