Генеральна прокуратура підготувала підозру за частиною 4 статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах), колишньому міському голові Ірпеня, кандидату в народні депутати Володимиру Карплюку. Її планують вручити 19 липня.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

«Сьогодні на 12.00 до Генеральної прокуратури для вручення підозри та інших процесуальних дій запрошений колишній голова міста Ірпінь Володимир Карплюк», — написала Сарган і виклала фото повістки.

Карплюку підготували підозру у кримінальному провадженні за частиною 4 статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах).

«Випереджаючи заяви про «політичні переслідування», зазначу лише, що в кримінальному провадженні, де фігурує відомий мер Київщині, лише суцільна економіка», — відзначила Сарган.

У свою чергу сам Володимир Карплюк напередодні називав інформацію про підготовку йому підозри «фейком від опонентів».

«Кандидату в народні депутати України по 95 округу Володимиру Карплюку не вручали, не оголошували повідомлення про підозру у вчиненні жодних злочин. Інформація про це є провокацією з боку політичних опонентів, поширена виключно у ЗМІ та не підтверджена на сайті Генпрокуратури України», — написав кандидат у народні депутати у своєму Facebook.

Раніше соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати опитування в період з 13 по 17 липня 2019 року. Згідно з ним, лідером електоральних симпатій серед політичних сил залишається партія «Слуга народу» — її готові підтримати 49,5% респондентів. Також до трійки лідерів входять «Опозиційна платформа — За життя» (10,5%) та партія «Європейська Солідарність» (7,7%). Також долають п'ятивідсотковий прохідний бар'єр «Батьківщина» (6,9%) та партія «Голос» (5,9%).

Нагадаємо:

Поділитись: