Олігарх Ігор Коломойський заявив, що є «консультантом» «партії мерів», про створення якої раніше повідомили очільник Харкова Геннадій Кернес і міський голова Одеси Геннадій Труханов.

В інтерв’ю проекту «Чітко інтерв'ю» на «Українській правді» Коломойський розповів, що зустрічався з лідером партії «Відродження» Віталієм Хомутинніком і бізнесменом Павлом Фуксом після повернення в Україну.

«У нас є спільні питання. Є комерційні питання, є політичні. Чули, оголосили про те, що новий політичний проект створюється?... Це буде всеукраїнський проект. Партія, в якій будуть представлені велика кількість мерів…», – сказав Коломойський.

На уточнююче запитання про його відношення до цієї партії, Коломойський зазначив «консультативна, звичайно».

За словами Коломойського, він є симпатиком партії «Відродження», але вона себе «вичерпала». Тому в новий всеукраїнський проект увійдуть «Відродження», частина «Волі народу» і партія мера Одеси Геннадія Труханова «Довіряй ділам».

На питання про фінансування, Коломойський зазначив, що цьому проекту «грошима і не треба допомагати».

«Там усі заможні товариші», – додав Коломойський.

20 травня Кернес підтвердив, що піде з Трухановим на парламентські вибори. Але крісла мерів вони не залишать. Раніше Lb.ua повідомило про створення умовної «партії мерів», яка розраховуватиме на медіапідтримку холдингу олігарха Ігоря Коломойського «1+1 медіа».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час інавгурації оголосив про розпуск Верховної Ради. Позачергові вибори мають відбутися 21 липня.

Виборча кампанія офіційно почнеться 24 травня, повідомили в ЦВК.

Нагадаємо, літак з Коломойським прибув у Дніпро вночі 16 травня. До цього Коломойський кілька разів заявляв, що повернеться в Україну після інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. Коломойський прилетів в Україну разом зі співвласником «95 кварталу» Тимуром Міндічем та народним депутатом від партії «Відродження» Андрієм Шипком.16 травня він прибув до Києва. Олігарх заявив, що планує найближчі 5 років жити в Україні. В Україну також прилетів партнер Коломойського Геннадій Боголюбов.

Поділитись: