Урядова комісія з розслідування пожежі в одеському коледжі має до 20 грудня 2019 року відзвітувати Кабінету міністрів про попередні результати розслідування причин пожежі в Одесі та ініціювати зміни законів щодо пожежної безпеки.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає пресслужба МВС.

Перший заступник міністра наголосив, що важливим питанням залишаються зміни до організації роботи щодо пожежної безпеки.

«Якщо у будь-якій будівлі знаходяться люди, то не важливо, який це заклад, треба унеможливити ризики виникнення пожеж. Як міністерство ми ініціюємо зміни до законів про посилення відповідальності за недотримання правил безпеки, це наша робота», — наголосив він.

Голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін зазначив, що його відомство повторно внесе на розгляд уряду та парламенту пакет законодавчих ініціатив, які дозволять:

  • запровадити підхід та планувати перевірки об’єктів на дотримання пожежної безпеки;
  • втілити систему обов’язкового та добровільного страхування відповідальності за можливі наслідки від пожеж та аварій для відшкодування збитків;
  • запровадити механізми фінансового стимулювання підприємців дотримуватися належного рівня безпеки, зокрема із залученням страхових компаній.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу. Унаслідок неї, за останніми даними, загинули 12 людей, ще 30 людей постраждали, а четверо залишаються зниклими безвісти.

У поліції заявили, що розглядають дві версії займання: аварійну роботу електрообладнання та умисний підпал.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у коледжі не було пожежної сигналізації.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile