УКРАЇНА

Комітет Ради підтримав подання Порошенка щодо оновлення складу ЦВК

18 квітня, 2018 17:26
УКРАЇНА/Комітет Ради підтримав подання Порошенка щодо оновлення складу ЦВК
Зберегти
Вигляд
Комітет Верховної Ради з правової політики і правосуддя підтримав подання президента Петра Порошенка щодо призначення нових членів Центральної виборчої комісії.

Комітет Верховної Ради з правової політики і правосуддя підтримав подання президента Петра Порошенка щодо призначення нових членів Центральної виборчої комісії.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні комітету 18 квітня, передає «Укрінформ».

«У жодного із претендентів на посаду члена Центральної виборчої комісії немає перешкод відповідно до закону «Про запобігання корупції» бути призначеним на цю посаду, що дає можливість нам рекомендувати парламенту визначитися щодо їхнього призначення», — заявив голова комітету Руслан Князевич. 

23 січня президент Петро Порошенко офіційно передав голові Верховної ради Андрію Парубію список 13 кандидатів у члени ЦВК. Згодом Порошенко вніс подання про призначення нових членів Центрвиборчкому до парламенту.

У поданні президента значиться 14 кандидатур на посади членів ЦВК, проте раніше комітет підтримав подання глави держави щодо звільнення 13 із 15 членів Центрвиборчкому у зв'язку із закінченням строку їх повноважень. Таким чином, «вакантних» місць у ЦВК може бути лише 13. 

У зв'язку з цим представник президента у парламенті Ірина Луценко пояснила, що у сесійній залі голосування за призначення членів ЦВК відбуватиметься поіменно і згідно з рейтингом таких голосувань буде визначено, хто із запропонованих кандидатур обійме посади членів Центрвиборчкому.

Раніше Луценко повідомила, що у поданні президента про призначення членів ЦВК є кандидат від «Батьківщини».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юристка Порошенка, заступник Луценка та захисниця Ляшка: Хто рахуватиме голоси на президентських виборах.

Пов`язані новини