Спостерігачі Комітету виборців повідомляють про масові факти порушень чинного законодавства у день тиші. Зокрема, попри законодавчу заборону, 20 липня в округах все ще розміщено агітаційні матеріали політичних партій і кандидатів.

Як зазначає КВУ на своїй сторінці у Facebook, також впродовж останніх днів було розміщено нові білборди, які не мають вихідних даних, але при цьому виконані у стилістиці окремих кандидатів та партій.

Спостерігачі КВУ також зафіксували розсилку агітаційних SMS та повідомили про незаконну агітацію в Закарпатській, Запорізькій, Херсонській, Кіровоградській, Донецькій, Одеській, Черкаській, Миколаївській, Чернігівській областях. Також реклама кандидатів і партій активно присутня в мережі Інтернет.

У той же час начальник столичної поліції Андрій Крищенко повідомив, що в день тиші в Києві є кілька викликів із приводу незаконної агітації.

«Сьогодні вже було зафіксовано кілька викликів щодо проведення незаконної агітації у так званий день тиші. Усі вони перевіряються, поліцейські вивчать матеріали – і приймуть відповідні рішення», — зазначив він.

За його словами, правоохоронці повністю готові до забезпечення правопорядку в день голосування.

«Поліція Києва уже проводить охоронні заходи: крім посиленого патрулювання вулиць, на службу заступили поліцейські для охорони всіх 1108 виборчих дільниць, на всіх 13 окружних виборчих комісій і, звісно, підсилена охорона публічного порядку біля Центральної виборчої комісії», — розповів Крищенко. 

Раніше правоохоронці столиці зареєстрували 642 порушення виборчого законодавства перед позачерговими виборами до Верховної Ради, які відбудуться завтра, 21 липня.

Нагадаємо:

Поділитись: