УКРАЇНА

Компанія, якій передали 33-й поверх БЦ «Гулівер» заявила про збройний спротив

15 лютого, 2018 20:56
УКРАЇНА/Компанія, якій передали 33-й поверх БЦ «Гулівер» заявила про збройний спротив
Зберегти
Вигляд
Близько 50 невідомих, озброєних ножами та вогнепальною зброєю, вигнали представників БЦ «Навігатор» з 33-го поверху БЦ «Гулівер».

Близько 50 невідомих, озброєних ножами та вогнепальною зброєю, вигнали представників БЦ «Навігатор» з 33-го поверху БЦ «Гулівер».

Як повідомляє Національне агентство з питань виявлення, розшуку й управління активами з посиланням на представників «Навігатора» , діями невідомих керувала жінка, яка представилася Оксаною Чепіжко (акціонером «Банку Юнісон»)

«Чепіжко Оксана, надаючи розпорядження особам, що прибули разом з нею (в кількості 50 осіб) вигукує, що «живими чи мертвими, але винести їх з приміщення. Негайно», вказучи при цьому на співробітників Товариства та представників охоронної фірми», —  йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що станом на 14.30 поліція на виклик не прибула.

Нагадаємо, що до офісу редакції медіа-холдингу «Вести», який розташовано в БЦ «Гулівер», вранці 8 лютого прийшли з обшуками співробітники поліції та військової прокуратури. Силовики винесли із приміщення речі, а юристів і журналістів медіахолдингу у приміщення не пустили. 

Водночас на сайті Нацагентства з питань виявлення, розшуку й управління активами повідомили, що «всупереч опору невстановлених осіб» на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу «GULLIVER» всі приміщення були фактично передані в управління відомства. 

Управителем приміщень бізнес-центру «Гулівер» став ТОВ «Бізнес-центр Навігатор». 

Пізніше медіахолдинг «Вести» заявив про затримання Службою безпеки трьох чоловіків, які брали участь у погромі редакції.

ДИВІТЬСЯ: Блокування «Вестей»: Повернення активів чи перешкоджання діяльності ЗМІ.

Пов`язані новини