Українсько-німецьке спільне підприємство «Шмайсер», засновником якого є Борис Герман, затриманий Службою безпеки України, понад 10 років орендує приміщення на території машинобудівного заводу Візар у Києві.

Українсько-німецьке спільне підприємство «Шмайсер», засновником якого є Борис Герман, затриманий Службою безпеки України, понад 10 років орендує приміщення на території машинобудівного заводу Візар у Києві.

У службі охорони заводу повідомили, що найближчими днями компанія буде виселена через сплив договору оренди.

Розповіли також про те, що компанія вже понад півроку позбавлена ліцензії на виготовлення будь-якого зброї, окрім стартових пістолетів саме через те, що на них відкрито багато кримінальних проваджень, які пояснюють, що «Шмайсер» не має компетенції та можливостей виготовляти інші види зброї.

Директорка компанії відмовилася спілкуватися з Громадським на камеру, проте телефоном вона повідомила, що затримання Германа було для неї також несподіванкою, та пообіцяла розповісти більш детальну інформацію на прес-конференції, що відбудеться найближчим часом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким може бути вказаний російський «замовник» «вбивства» Бабченка — дослідження The Bell

31 травня суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатор та «виконавець» у справі Бабченка: хто вони?

На засіданні суду з обрання йому запобіжного заходу Борис Герман заявив, що він є агентом Служби безпеки і співпрацює з контррозвідкою.

Крім того Борис Герман заявив, що знав, що найманий ним виконавець Олексій Цимбалюк співпрацює зі Службою безпеки. За словами Германа, у фонді президента Росії Володимир Путіна є людина, яка відповідає за теракти в Україні.

Суд взяв під варту підозрюваного в організації підготовки теракту, який виступив організатором «убивства» російського журналіста Аркадія Бабченка на 2 місяці.

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху.

Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався.  Організатор замаху затриманий.

МЗС Росії назвало «антиросійською провокацією» спецоперацію з попередження вбивства Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка:  реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Також 31 травня волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій  Цимбалюк назвав себе виконавцем в організації замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка.

Поділитись: